SAT-IF CATV Kev Hloov Tawm

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV & Satellite Optical Tau Txais

    Nta 1.With siab rhiab ua haujlwm tiv thaiv kho qhov muag. 2.Nws yog cov cim ntawm cov thev naus laus zis hauv CATV thiab L-band satellite fiber ntau cov khoom sib txuas 3.Nws tuaj yeem tau txais hauv cov kab hluav taws xob zoo nrog 47 ~ 2600MHz satellite thiab CATV digital thiab analog cov cim. 4.Simple installation; Nws yooj yim rau cov neeg siv los nruab. 5.Hauv lub zog ntawm + 0 ~ -13dBm. 6.Nws muaj qhov zoo ntawm electromagnetic cuam tshuam lub peev xwm. 7.High kev kawm tab sis tus nqi qis. Daim duab qhia cov hauj lwm kho qhov muag ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter ZST Series

    Cov lus piav qhia ZST series mini satellite optical transmitters tuaj yeem muab faib ua ZST1310M (1310nm) thiab ZST1550M (1550nm) raws li qhov sib txawv ntawm wavelength, cov khoom siv hluav taws xob kho qhov muag yog 0-10dBm yeem. Nta 1.Designed rau FTTH tes hauj lwm. 2.High linearity, Haum rau CATV & SAT-IF thov. 3.Txhais zoo nkauj linearity thiab flatness. 4.Single-hom fiber ntau siab rov qab poob 5. Siv GaAs amplifier active twj. 6.Ultra suab nrov qis tshuab. 7.Smaller loj thiab yooj yim installation. 8.RED-LED f ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    Cov Khoom Muag Qhia ZST9526 Satellite Optical Transmitter txais yuav high-linearity npauj npaim DFB laser uas tau hloov kho ncaj qha rau kis 47-862MHz thiab 950 ~ 2600MHz teeb liab hauv ib lub fiber ntau. Nws tuaj yeem xaiv ITU tus qauv wavelength rau DWDM system los txuas ntxiv thiab hloov kho cov tes hauj lwm. Nws tuaj yeem ua kom nrov los ntawm EDFA thiab EYDFA rau qhov loj zog FTTH. Nws tuaj yeem sib haum nrog ib qho FTTx PON thev naus laus zis kom paub qhov kev sib xyaw ntawm CATV, DVB-S, Is Taws Nem thiab FTTH. ZST9526 Satellite kho qhov muag hla ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Nta 1.With siab rhiab ua haujlwm tiv thaiv kho qhov muag. 2.Nws yog cov cim ntawm cov thev naus laus zis hauv CATV thiab L-band satellite fiber ntau txuas cov khoom lag luam 3.Nws tuaj yeem tau txais hauv cov kab hluav taws xob nrog 47 ~ 2600MHz satellite thiab CATV cov cim digital thiab cov cim. 4.Simple installation; Nws yooj yim rau cov neeg siv los nruab. 5.Hauv fais fab ntawm + 0 ~ -13dBm. 6.Nws muaj qhov zoo ntawm electromagnetic cuam tshuam lub peev xwm. 7.High kev kawm tab sis tus nqi qis. Daim duab qhia cov hauj lwm kho qhov muag ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Nta (1) Adopts high-sensibility optical detector raws li cov khoom tseem ceeb, -8dBm txais kev nkag siab (2) Phab ntsa mounted txhuas casing. (3) Tshaj nrog FTTx PON Tech (4) Zoo kub dissipation (5) Rau HFC tes hauj lwm nrog ntau tus neeg siv (6) Sib piv nrog FTTx PON Tech Kev Lag Luam Cov Khoom Taw Qhia Cov Lus Cim Rem Min Min Max Qhov Kho Kom Zoo Nkauj Ua Haujlwm Wavelength nm 1200 1600 Kev Haujlwm Saib Xyuas A / W ≥0.9 Txais kev kho qhov muag fais fab dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L band satellite kho qhov muag txais-ua rau WDM

    Cov Khoom Muag ZSR2600MD L band satellite kho kom zoo nkauj txais khoom yog cov khoom lag luam tshwj xeeb uas peb tshwj xeeb tsim rau FTTH / WDM Fiber rau Tsev Network qauv. Nrog lub plhaub me me, kev cog lus me me thiab tsim nyog sab hauv Circuit Court qauv thiab ntsuas kev ua haujlwm zoo. Nws yog thawj qhov kev xaiv rau thaj chaw nyob thiab hauv tsev fiber ntau optic network. Ua-hauv CWDM, RFTV kev khiav hauj lwm wavelength yog 1550nm. Dhau 1310 / 1490nm wavelength. Muaj peev xwm txuas nrog EPON, GPON thiab ONU. Cov yam ntxwv ntawm kev kawm: Rau ...