SFP Transceiver Module

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + transceivers yog tsim rau 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW rau 802.3ae, thiab nws tuaj yeem txhawb cov ntaub ntawv-ntawm tus nqi ntawm 1.25Gb / s txog 11.1Gb / s.Digital kuaj tau muaj nyob ntawm I2C interface raws li teev hauv SFP + MSA Cov. Nta 1. 10Gb / s serial optical interface ua raws rau 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Hluav taws xob interface ua raws li SFF-8431specifications rau kev txhim kho 8.5 thiab 10 Gigabit daim ntawv me me qhov ua tau pluggable module "SFP +" 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + Transceivers kho qhov muag OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 optical transceivers yog tsim rau 10Gb / s serial optical interfaces rau cov ntaub ntawv sib txuas lus nrog ib hom fiber ntau (SMF). Tus transceiver tuaj yeem txhawb nqa 9.953- 11.1Gb / s. Cov qauv tsim transceiver yog qhov zoo rau cov ua haujlwm siab thiab tsim nyog tus nqi los muab cov qhua tuaj yeem rau cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom Nta 1. Kub pluggable 2. 10Gb / s serial optical interface 3. Mus txog 10km nrug 4. Ua raws SFP + MSA 5. SFP MSA pob nrog duplex LC txuas 6. Digital Diagnostic Mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s Luv-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 optical transceivers yog tsim rau 10Gb / s serial optical interfaces rau cov ntaub ntawv sib txuas lus nrog ib hom fiber ntau (SMF). Tus transceiver tuaj yeem txhawb nqa 9.953- 11.1Gb / s. Cov qauv tsim transceiver yog qhov zoo rau cov ua haujlwm siab thiab tsim nyog tus nqi los muab cov qhua tuaj yeem rau cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom Nta ● Kub pluggable ● 10Gb / s serial kho qhov muag interface ● Mus txog 10km nrug deb ● Ua raws SFP + MSA ● SFP MSA pob nrog duplex LC txuas ● Digital Diagnostic Monitor ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + transceivers yog tsim rau 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW ib 802.3ae, thiab nws tuaj yeem txhawb nqa cov ntaub ntawv-ntawm tus nqi ntawm 1.25Gb / s txog 11.1Gb / s.Digital kuaj tau muaj nyob ntawm I2C interface raws li teev hauv SFP + MSA Cov. Nta ● 10Gb / s serial optical interface ua raws rau 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Hluav Taws Xob interface ua raws li SFF-8431specifications rau kev txhim kho 8.5 thiab 10 Gigabit daim ntawv me me qhov ua tau pluggable module "SFP +" ● 2-xaim ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s SFP + BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optical transceivers yog tsim rau 10Gb / s serial optical interfaces rau cov ntaub ntawv kev sib txuas lus nrog ib hom fiber ntau (SMF). Tus transceiver tuaj yeem txhawb nqa 9.953- 11.1Gb / s. Cov qauv tsim transceiver yog qhov zoo rau cov ua haujlwm siab thiab tsim nyog tus nqi los muab cov qhua tuaj yeem rau cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom Nta ● Kub pluggable ● 10Gb / s serial kho qhov muag interface ● Kom txog li 80km nrug deb ● Ua raws SFP MSA ● SFP MSA pob nrog duplex LC txuas ● Digital Diagnostic Xyuas ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s SFP + Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optical transceivers yog tsim rau 10Gb / s serial optical interfaces rau cov ntaub ntawv kev sib txuas lus nrog ib hom fiber ntau (SMF). Tus transceiver tuaj yeem txhawb nqa 9.953- 11.1Gb / s. Cov qauv tsim transceiver yog qhov zoo rau cov ua haujlwm siab thiab tsim nyog tus nqi los muab cov qhua tuaj yeem rau cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom Nta ● Kub pluggable ● 10Gb / s serial kho qhov muag interface ● Kom txog li 80km nrug deb ● Ua raws SFP MSA ● SFP MSA pob nrog duplex LC txuas ● Digital Diagnostic Xyuas ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP transceivers yog tsim rau 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW ib 802.3ae thiab 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, thiab nws tuaj yeem pab txhawb cov ntaub ntawv-nqi ntawm 9.953Gb / s txog 11.1Gb / s. Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm I2C interface raws li teev hauv XFP MSA. Cov qauv tsim transceiver yog qhov zoo rau cov ua haujlwm siab thiab tsim nyog tus nqi los muab cov qhua tuaj yeem rau cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom thiab telecom daim ntawv thov. Nta ● Kub pluggable ● Txhawb 9.95Gb / s mus rau 11.1Gb / s ntsis nqi ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP transceivers yog tsim rau 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW ib 802.3ae thiab 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, thiab nws tuaj yeem pab txhawb cov ntaub ntawv-nqi ntawm 9.953Gb / s txog 11.1Gb / s.Digital kev kuaj mob yog muaj nyob ntawm I2C interface raws li teev hauv XFP MSA. Cov qauv tsim transceiver yog qhov zoo rau cov ua haujlwm siab thiab tsim nyog tus nqi los muab cov qhua tuaj yeem rau cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom thiab telecom daim ntawv thov. Nta ● Kub them nyiaj ● Txhawb 9.95Gb / s txog 11.1Gb / s ntsis nqi ● Hauv qab no ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP transceivers yog tsim rau 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW ib 802.3ae, thiab nws tuaj yeem txhawb nqa cov ntaub ntawv-tus nqi ntawm 9.953Gb / s txog 11.1Gb / s.Digital kuaj tau muaj nyob ntawm I2C interface raws li teev hauv XFP MSA.The transceiver tsim yog qhov zoo rau kev ua haujlwm siab thiab raug nqi kom muab cov qhua tuaj yeem daws cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom thiab telecom ntawv. Nta ● Kub pluggable ● Txhawb 9.95Gb / s txog 11.1Gb / s ntsis nqi ● qis dua 2.5W fais fab noj ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP transceivers yog tsim rau 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW ib 802.3ae thiab 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, thiab nws tuaj yeem pab txhawb cov ntaub ntawv-nqi ntawm 9.953Gb / s txog 11.1Gb / s.Digital kev kuaj mob yog muaj nyob ntawm I2C interface raws li teev hauv XFP MSA. Cov qauv tsim transceiver yog qhov zoo rau cov ua haujlwm siab thiab tsim nyog tus nqi los muab cov qhua tuaj yeem rau cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom thiab telecom daim ntawv thov. Nta ● Kub them nyiaj ● Txhawb 9.95Gb / s txog 11.1Gb / s ntsis nqi ● Yuav ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI transceivers yog tsim rau 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW ib 802.3ae thiab 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, thiab nws tuaj yeem txhawb nqa cov ntaub ntawv-nqi ntawm 9.953Gb / s txog 11.1Gb / s. Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm I2C interface raws li teev hauv XFP MSA. Cov qauv tsim transceiver yog qhov zoo rau cov ua haujlwm siab thiab tsim nyog tus nqi los muab cov qhua tuaj yeem rau cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom thiab telecom daim ntawv thov. Nta ● Kub them nyiaj ● Txhawb 9.95Gb / s txog 11.1Gb / s ntsis nqi ● Hauv qab no ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI transceivers yog tsim rau 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW ib 802.3ae thiab 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, thiab nws tuaj yeem pab txhawb cov ntaub ntawv-nqi ntawm 9.953Gb / s txog 11.1Gb / s.Digital kev kuaj mob yog muaj nyob ntawm I2C interface raws li teev hauv XFP MSA. Cov qauv tsim transceiver yog qhov zoo rau cov ua haujlwm siab thiab tsim nyog tus nqi los muab cov qhua tuaj yeem rau cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau datacom thiab telecom daim ntawv thov. Nta ● Kub them nyiaj ● Txhawb 9.95Gb / s txog 11.1Gb / s ntsis nqi ● Hauv qab no ...