Ib Hom Fiber Optic Patch Qaum

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Tib Hom Patch Qaum

    Qhov no ST Tib Hom Patch Qaum yog ib qho ntawm MT series cov khoom sib txuas. Lub ferrules ntawm cov koob siv ob txoj hauv kev qhia nrog lub taub ntawm lub taub hau ferrule kawg lub ntsej muag thiab tus lej qhia kev paub txog kev sib txuas zoo. Tsis tas li ntawd, nws tuaj yeem ua tiav los tsim cov ntau yam ntawm cov neeg tsim khoom. Tus qauv tsis huv ntawm qhov txuas tso cai kom cov jumper kom muaj ntau ntawm cov cores thiab qhov loj me. Ntawm qhov tod tes, no ST Tib Hom Patch Qaum tuaj yeem siv dav hauv cov khoom siv high-density integrated fiber ntau kab ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Ib Hom Mus Rau Multimode Fiber Patch Qaum

    Qhov no tib hom mus rau multimode fiber patch qaum yog tshwj xeeb tsim los ua cov kab xo los ntawm lub cuab yeej mus rau cov iav fiber ntau txuas. Cov txheej txheej tiv thaiv zoo no feem ntau yog siv rau kev sib txuas ntawm cov khoom siv kho qhov muag thiab lub thawv davhlau ya nyob twg. Piv nrog cov qaum zoo tib yam ntawm kev ua lag luam, peb ib hom mus rau multimode fiber patch qaum yog nruab nrog qhov zoo ntawm rov ua dua, zoo sib cuam tshuam ntsaws kev ua haujlwm thiab qhov ntsuas kub zoo. Ntawm qhov tod tes, nws kuj reali ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC rau SC Ib Leeg Ib Daim Qaum

    Qhov no SC rau SC tib hom thaj qaum nta ob txoj hauv kev qhia nrog lub taub ntawm lub taub hau ferrule kawg lub ntsej muag thiab tus taw qhia tus pin rau qhov kev sib txuas meej. Nws yog qhov yooj yim heev rau kev teeb tsa thiab tsis muaj qhov xav tau tshwj xeeb ntawm kev saib xyuas. Tsis tas li ntawd, nws tuaj yeem ua tiav los tsim ntau hom qauv ntawm MPO cov neeg dhia. Nruab nrog cov txheej txheem nce qib, peb cov SC rau SC ib hom kab rov tav tuaj yeem siv dav hauv cov kab hluav taws xob sib xyaw ua ke cov kab hluav taws xob nyob hauv cov txheej txheem kab hlau, ua kom muaj kev ua haujlwm siab ceev. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC rau LC Ib Leeg Ib Daim Qaum

    Qhov SC no rau LC tib hom thaj qaum txuas nrog lub kho qhov muag, kom pom tseeb txoj haujlwm ntawm kev sib txuas lus los ntawm kev txuas kho qhov muag, thiab tsis muaj ib yam dab tsi hauv hom coding ntawm cov teeb liab. Piv nrog cov qaum zoo tib yam ntawm kev ua lag luam, peb SC rau LC ib hom thaj qaum muaj qhov zoo ntawm muab cov ntaub ntawv ultra-low latency kis thiab txhawb nqa ultra-thoob lub zog muab voltage. Nruab nrog lub zog zoo tiv thaiv thiab hloov tsis siv neeg, nws txhawb nqa ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ rau MTRJ Fiber Optic Patch Qaum

    Qhov no MTRJ rau MTRJ Patch Qaum yog nruab nrog cov qauv tiv thaiv, uas paub tseeb tias txoj haujlwm ua kom tiv thaiv kev puas tsuaj ntawm ib puag ncig puag ncig mus rau qhov kho qhov muag, xws li dej, hluav taws, hluav taws xob, thiab lwm yam. Lub chaw nruab nrab yog lub teeb xa cov iav tub ntxhais. Hauv cov roj hmab multimode, cov tub ntxhais muaj qhov sib dhos, uas yog ntxig sib luag rau cov tuab ntawm tib neeg cov plaub hau. Cov tib hom fiber ntau qhov muaj qhov ntev. Sab sab nraud ntawm cov tub ntxhais yog ib puag ncig los ntawm lub hnab ntawv iav tau qis ntsuas ntawm ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC rau LC Ib Hom Fiber Patch Qaum

    Qhov no LC rau LC ib hom fiber ntau thaj ua lub ntsej muag tuaj yeem yog qhov chaw zoo tshaj plaws rau kev sib txuas ntawm optical fiber faib ncej thiab cov ntaub ntawv kho qhov muag txuas kom hloov mus rau qhov txuas, kev sib txuas ntawm lub pob hluav taws xob, kev txuas ntawm qhov hloov thiab lub khoos phis tawm, thiab kev sib txuas ntawm lub khoos phis tawm cov ntaub ntawv khoos phis tawm thiab lub khoos phis tawm. Nruab nrog kev ua haujlwm siab, peb lub LC mus rau LC ib hom fiber ntau thaj ua rau lub ntsej muag tuaj yeem thov rau cov chaw tswj hwm. Vim yog qhov tsim nyog loj thiab lub teeb yuag, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Tib Hom Fiber Optic Patch Qaum

    Qhov no LC Tib Hom Patch Qaum yog qhov tshwj xeeb tshaj yog tsim rau cov chaw ua haujlwm siab ua kom siab. Piv nrog cov qaum zoo tib yam rau ntawm kev ua lag luam, txoj hlua no tau nruab nrog ultra-me txuas, uas txuag ntau qhov chaw ntau dua piv rau cov qub hlua txuas jumper tsis cuam tshuam rau rub. Thiab cov kab txuas me me txuas ntaws sheath yog luv dua cov pa LC connector tw riam, uas txuag ntau qhov chaw rau kev tswj hwm txee. Vim tias qhov kev ua haujlwm siab, peb LC Ib Hom Patch Qaum tau luv dua ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Ib Leeg Ib Daim Qaum

    Muaj Raws Li EIA / TIA 604-2 nrog cov xaum xoos hlau rau kev kub ceev cabling tes hauj lwm. Cable luam ntawv pab qhia kom meej thiab paub txog cov hlua sib txawv. Ir Zirconia Ceramic Ferrule Zoo Tshaj IL thiab RL. Nd Khoov kom tsis muaj zog fiber ntau cable qhia tau hais tias ua tau zoo ntawm kev ua taus. · K = K thawv muab kev tiv thaiv max ntawm koj cov khoom. Specification Connector FC rau FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Ntau Hom 9 / 125μm Tsho Tsho Xim daj polishing APC rau APC Tsho Khoom Siv PVC (OFNR), OFN ...