1550nm Erbium Doped Fiber Amplifier ZOA1550HW

1550nm Erbium Doped Fiber Amplifier ZOA1550HW

Lus piav qhia luv luv:


Product Detail

Khoom cim npe

ZOA1550HW series siab zog ib hom EDFA yog tus cwj pwm tsis tshua muaj suab nrov, siab linearity.Build-in-ua tau zoo CWDM koom ua ke 1490nm / 1310nm cov ntaub ntawv ntws los ntawm OLT thiab ONU rau hauv ib qho fiber ntau kis los ntawm EDFA, txo cov khoom suav thiab txhim kho kev ua haujlwm thiab kev ntseeg tau.Nws muab cov kev daws teeb meem yooj yim, tus nqi qis rau CATV thaj chaw loj ntawm cov nroog loj thiab cov nroog loj.

ZOA1550HW series yog nruab nrog ua tiav APC, AGC, ATC tswj, zoo heev tsim rau tshav kub dispersion uas lav lub sij hawm ntev ua hauj lwm thiab ruaj khov ntawm lub PUMP laser.RJ45 nyob rau tom qab vaj huam sib luag muaj SNMP network interface.Qhov dav LCD qhia tag nrho cov kev ntsuas ntawm tag nrho chav tsev thiab ceeb toom.Lub laser yuav raug txiav tawm yog tias lub zog kho qhov muag ploj lawm;nws muaj kev ruaj ntseg tiv thaiv rau lub laser.Tag nrho cov optical outputs nyob rau ntawm lub vaj huam sib luag pem hauv ntej (tuaj yeem yog nyob rau hauv qab vaj huam sib luag yog cov neeg siv khoom teev).ZOA1550HW series txais ib hom twj tso kua mis, EDFA thiab ntau lub twj tso kua mis kev koom ua ke.Optimized rau lub suab qis, tso cai rau kev sib kis ntawm video, suab thiab cov ntaub ntawv teeb liab.Nws lub suab nrov thiab kev ntseeg tau zoo dua li Ob-clad Yb / Er Amplifiers.

1RU chassis, tag nrho cov zis hluav taws xob> 1000mW, 8 uplink optical ports, rau OLT + 8 1550nm tso zis qhov chaw nres nkoj, muab 1310/1490 cov ntaub ntawv ntws.

2RU chassis, tag nrho cov zis hluav taws xob> 4000mW, max.32 uplink optical ports, rau OLT + 32 1550nm output optical port, multiply 1310/1490 data stream.

Nta

(1) Zoo siab: lub qub-chav twj tso kua mis txais 980nm raws li lub teeb liab me me los ua kom nrov, tom qab-chav kawm txais 980nm siab zog ntau hom twj tso kua mis, optical zog yog optimized los ntawm software kom txo cov suab nrov ntawm EDFA, thiab ua kom lub tshuab ua tau zoo heev CNR .

(2) Flexibility: built-in high-performance switching power supply, nws tuaj yeem ua haujlwm ntawm 85 ~ 265Vac City Network Voltage, nrog rau kev xaiv DC48V fais fab mov (yuav tsum tau tshwj tseg);chassis txias tsis siv neeg tswj qhov kub thiab txias.Mechanical cooler (Dual kiv cua) nyob rau tom qab vaj huam sib luag pab ua kom sov dispersion yog li los tiv thaiv lub twj tso kua mis laser

(3) Intuitive: Lub tshuab nruab nrog microprocessor saib xyuas lub xeev ua haujlwm ntawm lub laser, lub vaj huam sib luag LCD lub qhov rais qhia txog kev ua haujlwm tsis zoo.

(4) Network hom: Xaiv Tag nrho cov xwm txheej saib xyuas transponder lav kom ua tau raws li lub teb chaws tus qauv thiab ua tau raws li SCTE HMS tus qauv, nws ua rau muaj peev xwm tswj xyuas kev tswj xyuas network.

(5) CWDM: Tsim-hauv kev ua tau zoo CWDM kev koom ua ke 1490nm / 1310nm cov ntaub ntawv ntws los ntawm OLT thiab ONU

Technical parameter

Kev ua tau zoo

Index

Ntxiv

Min.

Ntaus.

Max.

CATV Kev ua haujlwm wavelength (nm)

1540

1560

OLT dhau wavelength (nm)

1310/1490 ib

1550nm dhau wavelength poob (dB)

0.8 ua

1 550nm
1310/1490nm dhau wavelength poob (dB)

0.8 ua

1310/1490 nm
Kev sib cais wavelength ntawm 1490/1550nm (dB)

40

CATV input zog (dBm)

-8

3

10

Tag nrho cov zis zog (dBm)

26

41

Txhua qhov chaw nres nkoj tso zis zog (dBm)

10

22

Tus naj npawb ntawm qhov chaw tso tawm

8

32

Qhov sib txawv ntawm txhua qhov tso zis hluav taws xob (dB)

-0.5

0.5

Nrov duab (dB)

4.5

6.5

System CNR deterioration (dB)

1

Pin = 6dBm
Polarization dependence nce (dB)

0.4

Polarization hom dispersion (ps/nm)

0.3

Pump zog to (dBm)

-30

Echo poob (dB)

50

Optical Connectors

SC/APC, LC/APC

Serial interface

NO

SNMP interface

RJ 45

Fais fab mov (220VAC) (V)

100

250

Kev xaiv -48VDC
Kev siv zog (W)

50

170

Ua haujlwm temp. (°C)

-10

65

Cia temp. (°C)

-40

80

txheeb ze humidity (%)

5

95

Qhov Loj (W) × (D) × (H) (″)

19 × 14.5 × 1.75

1 RU

19 × 14.5 × 3.5

2 RU
Lus ceeb toom Txhua chav nyob nrog lub zog sib txawv ntawm ZOA1550HW series tuaj yeem nyob hauv 2RU casing.

Ntau tsev nyob

 q1 ua q2 ua
q 3 ua q 4 ua
q5 ua  qw 6

  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb