PEB OLT

  • Carrier-qib lub thawv-hom EPON OLT ZC1600

    Carrier-qib lub thawv-hom EPON OLT ZC1600

    Taw qhia 1. Carrier-qib lub thawv-hom EPON OLT cov cuab yeej 2. Haum rau kev siv me me, hloov tau yooj yim rau kev teeb tsa 3. 16 PON ports 4. PON optical txuas kev tiv thaiv, redundant fais fab modules Cov yam ntxwv 1. Txuj: ua raws li IEEE802.3- 2008 Standard.2. Muaj peev xwm: 16 PON chaw nres nkoj.3. Ntau qhov chaw nres nkoj: muab GE ports (hluav taws xob thiab kho qhov muag) thiab 10GE optical ports ntawm sab network.4. Kev ntseeg siab: fais fab modules redundancy tiv thaiv, kiv cua modules redundancy, PON optical txuas prote ...
  • Sab nraum zoov EPON OLT ZC6000

    Sab nraum zoov EPON OLT ZC6000

    Taw qhia 1. Carrier-qib sab nraum zoov EPON OLT cov cuab yeej 2. Yeem 1550nm EDFA pluggable module 3. 8 PON ports 4. Muaj qib tsim, tag nrho kaw tuag casting Al plhaub 5. Redundant fais fab modules Yam ntxwv 1. Standard: raws IEEE802. 2008 Standard.2. Kev pab cuam interface: network sab: 2 GE fais fab chaw nres nkoj thiab 2 10GE optical ports, neeg siv sab: 8 GEPON ports.3. EDFA muaj nuj nqi: muab pluggable CATV EDFA modules thiab cov zis optical fais fab tuaj yeem kho.4. High relia...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Taw qhia 1. Carrier-qib high-density khib-hom PON OLT khoom 2. Uniform platform ntawm 1G-EPON, 10G-EPON thiab GPON 3. 10 PON slots, 160 1G-EPON lossis 80 10G-EPON ports lossis 160 GPON ports . PON optical txuas tiv thaiv, lub ntsiab tswj boards redundancy tiv thaiv, fais fab modules redundancy tiv thaiv.Yam ntxwv 1. Txuj: EPON raws li IEEE802.3-2008 Standard, GPON raws li ITU-T G.984 Standard.2. Muaj peev xwm loj: 160 1G-EPON chaw nres nkoj lossis 80 10G-EPON chaw nres nkoj lossis 160 GPON chaw nres nkoj.3. Multi-ports: GE Comb...
  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL yog kev sib koom ua ke siab thiab nruab nrab-muaj peev xwm cassette EPON OLT tsim los rau cov neeg siv khoom nkag mus thiab kev lag luam hauv tsev kawm ntawv network.Nws ua raws li IEEE802.3 ah cov qauv kev cai thiab ua tau raws li EPON OLT cov khoom yuav tsum tau ntawm YD / T 1945-2006 Cov kev cai rau kev nkag mus rau network - raws li Ethernet Passive Optical Network (EPON) thiab Tuam Tshoj telecom EPON cov kev cai 3.0.ZJ5610-EL series muaj qhov qhib tau zoo, muaj peev xwm loj, muaj kev ntseeg siab, ua tiav software ua haujlwm, e ...