Patch Cord

  • FTTA CPRI Sab nraum zoov Fiber Patch Cord

    FTTA CPRI Sab nraum zoov Fiber Patch Cord

    SM G657A1/G657A2 MM OM1/OM2/OM3/OM4 Suav SX/DX/4C OD 7.0mm Jacket LSZH Xim Dub IL SM/UPC≤0.3db MM/UPC≤0.3db RL SM/UPC≥55 db5 MM/UPC db Length Customize Branch Length Customize Connector LC/SC/FC/ST
  • LC rau LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC rau LC OM1 Duplex Patch Cord

    · Raws li EIA/TIA 604-2 nrog ceramic ferrule rau kev kub ceev cabling tes hauj lwm.· Cov ntawv luam tawm cable pab qhia meej thiab paub txog cov kab sib txawv.· Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL thiab RL.· Khoov insensitive fiber cable qhia tau hais tias kev ua tau zoo ntawm kev ua haujlwm zoo.· K = K lub thawv ntawv muab kev tiv thaiv max ntawm koj cov khoom.Specification Connector LC rau LC Jacket OD 1.2/1.8/2.0/3.0mm Fiber Hom 62.5/125μm Jacket Xim Txiv kab ntxwv Polishing UPC rau UPC Jacket Khoom PVC (OFNR), ...
  • LC rau LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC rau LC OM2 Duplex Patch Cord

    1. Cov khoom lag luam txais cov khoom siv hluav taws xob txawv teb chaws thiab imports zoo fiber ntau optic cables.2. Qhia tawm txawv teb chaws kev sib tsoo tshuab thiab cov cuab yeej sib tsoo kom ntseeg tau tias qhov sib txawv ntawm cov fiber ntau, lub concave ntawm cov fiber ntau, qhov saum npoo ntawm cov fiber ntau tsis muaj khawb thiab qhov tsis zoo, thiab qhov tsis muaj qhov sib txawv ntawm lub voj voog ntawm curvature ntawm ceramic kawg lub ntsej muag raws li qhov txheem.3. Qhov kev poob qis me me, qhov rov qab poob yog qhov loj, qhov sib hloov tau zoo, qhov rov qab ntxig thiab r ...
  • LC rau LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC rau LC OM3 Duplex Patch Cord

    · Raws li EIA/TIA 604-2 nrog ceramic ferrule rau kev kub ceev cabling tes hauj lwm.· Cov ntawv luam tawm cable pab qhia meej thiab paub txog cov kab sib txawv.· Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL thiab RL.· Khoov insensitive fiber cable qhia tau hais tias kev ua tau zoo ntawm kev ua haujlwm zoo.· K = K lub thawv ntawv muab kev tiv thaiv max ntawm koj cov khoom.Specification Connector LC toLC Jacket OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm Fiber Hom 50/125μm OM3 Jacket Xim Aqua Polishing UPC rau UPC Jacket Khoom PVC (OFNR), O ...
  • LC rau LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC rau LC OM4 Duplex Patch Cord

    · Raws li EIA/TIA 604-2 nrog ceramic ferrule rau kev kub ceev cabling tes hauj lwm.· Cov ntawv luam tawm cable pab qhia meej thiab paub txog cov kab sib txawv.· Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL thiab RL.· Khoov insensitive fiber cable qhia tau hais tias kev ua tau zoo ntawm kev ua haujlwm zoo.· K = K lub thawv ntawv muab kev tiv thaiv max ntawm koj cov khoom.Specification Connector LC rau LC Jacket OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm Fiber Hom 50/125μm OM4 Jacket Xim Aqua Polishing UPC rau UPC Jacket Khoom PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO Rau LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO Rau LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO rau LC Breakout cables yog koj qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau kev sib txuas siab fiber ntau.Nws tau tsim tshwj xeeb rau kev ceev ethernet, fiber ntau channel, cov ntaub ntawv chaw thiab gigabit ethernet daim ntawv thov.Qhov no 12 Fiber harness cable yog siv los txuas (6) SFP + rau hauv MPO adapter vaj huam sib luag thiab MPO lub cev.Specification Connector A MPO Poj Niam (pinless) Connector B LC UPC Duplex Fiber Hom OM3 50/125μm Wavelength 850/1310nm 40/100G Ethernet nrug 100m ntawm 850nm 10G Ethernet Dis...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Patch Cord

    Lub 50/125μm OM4 multimode khoov insensitive fiber optic cable yog tsawg attenuation thaum khoov los yog twisted piv nrog cov tsoos kho qhov muag fiber cables thiab qhov no yuav ua rau lub installation thiab txij nkawm ntawm fiber optic cables ntau npaum.Nws tseem tuaj yeem txuag tau ntau qhov chaw rau koj qhov kev sib txuas ceev ceev hauv cov chaw khaws ntaub ntawv, kev lag luam tes hauj lwm, chav sib tham, chaw ua liaj ua teb, huab cia network, thiab txhua qhov chaw fiber ntau thaj cables xav tau.Qhov no 50/125 OM4 multimode fiber optic cable yog zoo tagnrho rau co...
  • MTP rau LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP rau LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    1.0.35dB Ultra Tsawg IL nrog USCONEC Connectors, 0.15dB Ultra Tsawg IL nrog LC Connectors.2.Corning los yog YOFC fiber ntau yog tsim kom dhau ISO, IEC, RoHS.lwm yam qauv.3.Bend insensitive fiber cable qhia tau hais tias kev ua tau zoo ntawm kev ua haujlwm zoo.4.K = K carton pob muab kev tiv thaiv max ntawm koj cov khoom.Specification Connector A MTP Poj niam cov neeg tseem ceeb Connector B LC Fiber Hom 50/125μm OM3 Jacket Xim Aqua Polish Hom PC rau UPC Jacket Khoom OFNR, OFNP, LSZH Insertion Poob ...
  • SC rau SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC rau SC OM1 Duplex Patch Cord

    · Raws li EIA/TIA 604-2 nrog ceramic ferrule rau kev kub ceev cabling tes hauj lwm.· Cov ntawv luam tawm cable pab qhia meej thiab paub txog cov kab sib txawv.· Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL thiab RL.· Khoov insensitive fiber cable qhia tau hais tias kev ua tau zoo ntawm kev ua haujlwm zoo.· K = K lub thawv ntawv muab kev tiv thaiv max ntawm koj cov khoom.Specification Connector SC rau SC Jacket OD 1.2/1.8/2.0/3.0mm Fiber Hom 62.5/125μm Jacket Xim Txiv kab ntxwv Polishing UPC rau UPC Jacket Khoom PVC (OFNR), ...
  • SC rau SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC rau SC OM2 Duplex Patch Cord

    Qhov no fiber ntau optic thaj qaum multimode los nrog cov khoom siv ua haujlwm siab, uas muaj kev pabcuam ntev dua rau kev siv.Tsis tas li ntawd, nws tsis tshua muaj attenuation thaum khoov los yog twisted piv nrog cov tsoos kho qhov muag fiber cables, yog li ua rau lub installation thiab txij nkawm ntawm fiber optic cables ntau npaum.Muaj peb hom kev xaiv cov khoom siv tsho, suav nrog PVC (OFNR), OFNP, LSZH, thiab cov neeg tuaj yeem xaiv qhov zoo dua raws li lawv xav tau.Lub ci thiab txiv kab ntxwv tsos tuaj yeem ...
  • SC rau SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC rau SC OM3 Duplex Patch Cord

    · Raws li EIA/TIA 604-2 nrog ceramic ferrule rau kev kub ceev cabling tes hauj lwm.· Cov ntawv luam tawm cable pab qhia meej thiab paub txog cov kab sib txawv.· Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL thiab RL.· Khoov insensitive fiber cable qhia tau hais tias kev ua tau zoo ntawm kev ua haujlwm zoo.· K = K lub thawv ntawv muab kev tiv thaiv max ntawm koj cov khoom.Specification Connector SC rau SC Jacket OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm Fiber Hom 50/125μm OM3 Jacket Xim Aqua Polishing UPC rau UPC Jacket Khoom PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • SC rau SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC rau SC OM4 Duplex Patch Cord

    · Raws li EIA/TIA 604-2 nrog ceramic ferrule rau kev kub ceev cabling tes hauj lwm.· Cov ntawv luam tawm cable pab qhia meej thiab paub txog cov kab sib txawv.· Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL thiab RL.· Khoov insensitive fiber cable qhia tau hais tias kev ua tau zoo ntawm kev ua haujlwm zoo.· K = K lub thawv ntawv muab kev tiv thaiv max ntawm koj cov khoom.Specification Connector SC rau SC Jacket OD 1.2/1.6/2.0/3.0mm Fiber Hom 50/125μm OM4 Jacket Xim Aqua Polishing UPC rau UPC Jacket Khoom PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
12Tom ntej no>>> Nplooj 1 / 2