Tib Hom Fiber Optic Patch Cord

  • FC Ib Hom Patch Cord

    FC Ib Hom Patch Cord

    · Raws li EIA/TIA 604-2 nrog ceramic ferrule rau kev kub ceev cabling tes hauj lwm.· Cov ntawv luam tawm cable pab qhia meej thiab paub txog cov kab sib txawv.· Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL thiab RL.· Khoov insensitive fiber cable qhia tau hais tias kev ua tau zoo ntawm kev ua haujlwm zoo.· K = K lub thawv ntawv muab kev tiv thaiv max ntawm koj cov khoom.Specification Connector FC rau FC Jacket OD 1.6/1.8/2.0/3.0mm Fiber Hom 9/125μm Jacket Xim Daj Polishing APC rau APC Jacket Khoom PVC (OFNR), OFN ...
  • LC Tib Hom Fiber Optic Patch Cord

    LC Tib Hom Fiber Optic Patch Cord

    Qhov LC Ib Hom Patch Cord no tshwj xeeb tshaj yog tsim rau cov chaw ua haujlwm siab ceev.Piv nrog rau cov hlua zoo tib yam ntawm kev ua lag luam, cov hlua no tau nruab nrog cov khoom siv me me, uas txuag tau ntau qhov chaw piv rau cov kab hluav taws xob ib txwm tsis cuam tshuam rau kev rub.Thiab cov khoom me me txuas lub tail sheath yog luv dua li cov pa LC connector tail sheath, uas txuag tau ntau qhov chaw rau kev tswj txee.Vim muaj kev ua tau zoo, peb LC Ib Hom Patch Cord muaj luv dua ...
  • LC rau LC Ib Hom Fiber Patch Cord

    LC rau LC Ib Hom Fiber Patch Cord

    Qhov no LC rau LC ib hom fiber ntau thaj qaum tuaj yeem yog qhov chaw zoo tshaj plaws rau kev sib txuas ntawm cov khoom siv kho qhov muag fiber ntau thiab cov ntaub ntawv kho qhov muag rau qhov hloov, kev sib txuas ntawm cov keyboards, kev sib txuas ntawm qhov hloov thiab lub computer, thiab kev sib txuas ntawm optical information socket thiab lub computer.Nruab nrog kev ua haujlwm siab, peb LC rau LC ib hom fiber ntau thaj qaum tuaj yeem siv rau kev tswj hwm subsystem.Vim qhov loj me thiab lub teeb yuag, ...
  • MTRJ rau MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ rau MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Qhov no MTRJ rau MTRJ Patch Cord yog nruab nrog cov qauv kev tiv thaiv, uas paub txog kev ua haujlwm los tiv thaiv kev puas tsuaj ntawm ib puag ncig ib puag ncig rau cov khoom siv kho qhov muag, xws li dej, hluav taws kub, hluav taws xob poob siab, thiab lwm yam. Qhov chaw yog lub teeb-hloov iav core.Nyob rau hauv ib tug multimode fiber, cov tub ntxhais muaj ib txoj kab uas hla, uas yog roughly sib npaug rau lub thickness ntawm ib tug tib neeg cov plaub hau.Ib hom fiber ntau core muaj ib txoj kab uas hla.Sab nraud ntawm cov tub ntxhais yog ib puag ncig los ntawm lub hnab ntawv iav uas muaj qhov ntsuas qis ntawm ...
  • SC rau LC Ib Hom Patch Cord

    SC rau LC Ib Hom Patch Cord

    Qhov no SC rau LC ib leeg hom patch qaum yog txuas nrog cov kab ke kho qhov muag, uas paub txog kev ua haujlwm ntawm kev sib txuas lus los ntawm kev sib txuas kho qhov muag, thiab tsis muaj dab tsi hauv coding hom ntawm lub teeb liab.Piv nrog rau cov hlua zoo tib yam ntawm kev ua lag luam, peb SC rau LC ib leeg hom thaj cord muaj qhov zoo ntawm kev muab cov ntaub ntawv tsis tshua muaj latency kis tau tus mob thiab txhawb nqa lub zog hluav taws xob ultra-wide.Nruab nrog lub zog tiv thaiv zoo heev thiab tsis siv neeg hloov pauv, nws txhawb nqa ib qho ult ...
  • SC rau SC Tib Hom Patch Cord

    SC rau SC Tib Hom Patch Cord

    Qhov no SC mus rau SC ib leeg hom thaj qaum nta ob lub qhov qhia nrog ib txoj kab uas hla ntawm lub ferrule kawg lub ntsej muag thiab cov lus qhia tus pin rau kev sib txuas meej.Nws yog qhov yooj yim heev rau kev teeb tsa thiab tsis muaj qhov tshwj xeeb xav tau kev tswj xyuas.Tsis tas li ntawd, nws tuaj yeem ua tiav los tsim ntau hom MPO jumpers.Nruab nrog cov txheej txheem siab heev, peb SC rau SC ib leeg hom thaj qaum tuaj yeem siv dav hauv high-density integrated fiber-optic kab ib puag ncig hauv cov txheej txheem xaim, ua kom muaj kev kub ceev.O...
  • Ib hom rau Multimode Fiber Patch Cord

    Ib hom rau Multimode Fiber Patch Cord

    Qhov no ib hom rau multimode fiber ntau thaj qaum yog tsim tshwj xeeb los ua thaj cords los ntawm lub cuab yeej mus rau fiber optic cable txuas.Cov txheej tiv thaiv tuab no feem ntau yog siv rau kev sib txuas ntawm optical transceiver thiab lub thawv davhlau ya nyob twg.Piv nrog rau cov hlua zoo tib yam ntawm kev ua lag luam, peb ib hom rau multimode fiber ntau thaj qaum yog nruab nrog qhov zoo ntawm kev rov ua haujlwm zoo, kev ua haujlwm zoo sib txuas thiab qhov kub thiab txias.Ntawm qhov tod tes, nws kuj reali...
  • ST Tib Hom Patch Cord

    ST Tib Hom Patch Cord

    Qhov no ST Tib Hom Patch Cord yog ib qho ntawm MT series connectors.Lub ferrules ntawm koob siv ob lub qhov qhia nrog ib txoj kab uas hla ntawm lub ferrule kawg lub ntsej muag thiab cov lus qhia tus pin rau kev sib txuas meej.Tsis tas li ntawd, nws tuaj yeem ua tiav los tsim ntau hom jumpers.Lub compact tsim ntawm lub connector tso cai rau lub jumper kom muaj ib tug loj tus naj npawb ntawm cores thiab ib tug me me loj.Ntawm qhov tod tes, qhov ST Tib Hom Patch Cord no tuaj yeem siv dav hauv kev sib xyaw fiber ntau-optic kab ib puag ncig ...